Spółka cywilna ATRAM została założona w 1991 roku. Pierwotny profil spółki polegał na działalności edytorsko wydawniczej. W czerwcu 1992 roku został otwarty sklep papierniczy w Bielsku Podlaskim przy ulicy Mickiewicza 34A. Celem działalności sklepu polegał na kompleksowym zaopatrzeniu firm, szkół i urzędów w materiały papiernicze i biurowe. Dodatkowym profilem działalności było zaopatrywanie uczniów w materiały szkolne. W pierwszych latach działalności zaopatrzenie uczniów w materiały szkolne w okresie letnim stało się działalnością przeważającą.

Otwierane były dodatkowe stanowiska sprzedaży na terenie miasta Bielsk Podlaski. W roku 2000 został otwarty oddział w Hajnówce, a w 2002 w Siemiatyczach. Oddział Siemiatycki ze względu na lokalizację nie przetrwał długo, Oddział Hajnowski utrzymał się do 2015 roku. Likwidacja oddziałów spółki poza Bielskiem nie spowodowała zerwania kontaktów z odbiorcami. Nadal zaopatrujemy swoich wiernych klientów dowożąc im towar. Jesteśmy również otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi odbiorcami z powiatów Hajnowskiego i Siemiatyckiego.

Atram s.c. jest jedną z pierwszych firm w Bielsku Podlaskim, która wprowadziła rozwiązania informatyczne do obsługi klientów. W związku z masową informatyzacją firm, profil działalności ulegał zmianie. Wprowadzone były do oferty materiały eksploatacyjne do drukarek, kserokopiarek i sprzętu biurowego. Przez wiele lat działalności pracownicy Spółki stali się ekspertami w zakresie materiałów papierniczych, biurowych, szkolnych i eksploatacyjnych oraz znajomości rynku. Posiadamy w ofercie towar bardzo wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Cały towar posiada niezbędne międzynarodowe certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania w określonych warunkach. Cały asortyment proponowany przez nas jest objęty gwarancją. Reklamacje są najczęściej załatwiane od ręki, bez konieczności czekania na opinię firm trzecich, ponieważ pracownicy posiadają kwalifikacje do samodzielnej oceny zasadności reklamacji.

Przez prawie trzydzieści lat działalności przewinęło się przez spółkę sporo pracowników. Niektórzy z nich zajmują obecnie znaczące stanowiska w Bielskich instytucjach. Urodziło się nam również trochę dzieci i są to sami chłopcy. Głównym celem spółki jest zadowolenie klientów oraz przetrwanie kolejnych trzydziestu lat.

Historia Firmy

Atram s.c.

Sklep z artykułami papierniczymi

Adres

ul. Mickiewicza 34a, 
17-100, Bielsk Podlaski

(+85) 730 32 19
biuro@atramsc.pl

Skip to content